Schimmelbeseitigung Anwendungsbereiche

Hotel & Wellness


Coraz więcej hoteli dysponuje strefami Spa lub WeIlness. Z powodu dużej wilgoci strefy Wellness oraz baseny są narażone na występowanie grzybów, zarazków i pleśni, które w takich miejscach łatwo tworzą się i szybko rozprzestrzeniają.
W większości hoteli na powierzchniach, dywanach lub w powietrzu pomieszczeń znajduje się znaczna liczba bakterii i grzybów. Firma Vallovapor© dba o niezawodne dezynfekujące działanie w pokojach hotelowych oraz czyści także klasyczne pokoje palaczy neutralizując nieprzyjemny zapach.

Czy jesteście Państwo jednym z pionierów w obiektach hotelowych i spa, jeśli chodzi o kwestię higieny i chcecie być przez długi okres czasu uprzywilejowanymi w konkurencji i ponosić niskie koszty?

Dzięki naszemu rozpylaniu (odymianiu) na zimno nasza substancja czynna dociera do trudno dostępnych fug, kątów i brzegów i je dokładnie dezynfekuje. W ten sposób zdezynfekowane są najtrudniejsze miejsca, których nie można odkazić ręcznie przez przecieranie.

Coraz więcej hotel dysponuje własnymi strefami odnowy biologicznej (wellnes i spa). Z powodu dużej wilgotności szczególnie narażona jest strefa wellnes. Z uwagi na skąpą odzież oraz zwiększone wydalanie następuje względnie duże obciążenie powierzchni, przez co wzrasta prawdopodobieństwo przeniesienia tego obciążenia na następnego użytkownika basenu.

Wilgotność i ciepło wspomagają przeżywanie wisusów i bakterii, a także rozrost pleśni i bakterii.

W celu zagwarantowania koniecznej higieny w Państwa strefie odnowy biologicznej nieodzowna staje się codzienna dezynfekcja przez przemywanie powierzchni. W szczególności w przypadku chorób przenoszonych drogą powietrzną mikroorganizmy osadzają się w najróżniejszych miejscach pomieszczenia. Z tego powodu proces ten nie może Państwu dać 100% gwarancji.

Oprócz dezynfekcji przeprowadzamy także usuwanie zapachów, prowadzimy także działania prewencyjne, zanim powstanie pleśń i pojawią się zarazki.

Skorzystajcie Państwo z możliwości poznania naszych procesów przez indywidualne rozwiązania higieniczne.

W ramach umów serwisowych oferujemy również regularne pomiary przez przeprowadzanie testów imitacji oraz pomiary mikrobiologiczne powietrza w trakcie długotrwałego zarządzania higieną, oraz związane z tym przerwy w przeprowadzaniu dezynfekcji.
 
Vallovapor© zamyka tę lukę dezynfekcyjną w nieszkodliwy sposób i na długi okres czasu.
  • Dzięki specjalnym powłokom wszelkie powierzchnie są pozbawione bakterii i pleśni.
  • Vallovapor© dezynfekuje sauny, baseny, pomieszczenia do wypoczynku, prysznice, przebieralnie, toalety, baseny z hydromasażem, gabinety zabiegowe i obszary gastronomiczne, pokoje gościnne, a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacje.