Schimmelbeseitigung Anwendungsbereiche

Łodzie i samoloty


Zrezygnujcie Państwo z wielokrotnego przeprowadzania dezynfekcji i ze związanych z nią wysokich kosztów materiału i zatrudnianych pracowników w obszarze łodzi i samolotów. Vallovapor© czyści powietrze w pomieszczeniach, chroni powierzchnie, załogę i gości.
Przez rozpylanie na sucho preparatem ValloBoot – substancją czynną silnie wiążącą zapachy można szybko i na długo zneutralizować także zapachy we wnętrzu łodzi oraz wnętrzu samolotów. Jednocześnie są unieszkodliwiane zarazki i alergeny w powietrzu w pomieszczeniach i na wszelkich powierzchniach. Rozpylanie na zimno preparatem Vallovapor© dba o to, aby w powietrzu w pomieszczeniach nie było zarazków a przede wszystkim, aby powierzchnie przez długi okres czasu były wolne od zarazków. Vallovapor© pomoże Państwo poprawić higienę na Państwa łodzi lub w samolocie. Stosowanie zostało sprawdzone według surowych wytycznych i jest ważnym wkładem przyczyniającym się do zdrowego powietrza w zamkniętych pomieszczeniach.


Tak prosto to funkcjonuje

Specjalnie zaprojektowany rozpylacz, który umieszcza się w pomieszczeniach rozpyla substancję czynną we wnętrzu łodzi i samolotów. Nie dochodzi przy tym do przemoczenia.
Delikatna mgiełka wnika we wszystkie szczeliny i wiąże cząstki zapachu. ValloBoot jest roztworem wodnym i z tego powodu jest niepalny. Nie powoduje podrażnień, nie prowadzi do alergii i jest w przypadku zaleconego stosowania nieszkodliwy dla powierzchni i elektroniki.
Jeżeli włączona jest jednocześnie wentylacja rozpylanie spowoduje, że zostanie także odkażona, a mikroorganizmy i zapachy zostaną usunięte.
Można dodatkowo manualnie rozpylać dodatkowe puste przestrzenie lub bardzo zanieczyszczone wyposażenie.
Po krótkim czasie oddziaływania a następnie przewietrzeniu można ponownie wejść do pomieszczeń, które mają już neutralny zapach. Tylko w przypadku bardzo uporczywego powstawania zapachów w rzadkich przypadkach należy powtórzyć rozpylanie.
Zapachy i zarazki chorobotwórcze są unieszkodliwiane na długi okres czasu wynoszący wiele miesięcy.
 
Preparatem ValloBoot przeciwko zapachom w obrębie łodzi i samolotu
  • Wiąże zarazki chorobotwórcze jak bakterie i alergeny oraz je unieszkodliwia.
  • Dezynfekuje urządzenia klimatyzacyjne i wentylacyjne, powietrze w pomieszczeniach oraz powierzchnie.
  • Usuwa nieprzyjemne zapachy, jak np. zapach papierosów, zwierząt i intensywne zapachy artykułów spożywczych, zapach zgnilizny i pleśni.
  • Wnika także do niedostępnych szpar, fug i szpalt.
  • Długotrwałe działanie – czyste powietrze przez wiele miesięcy.


Dalsze możliwości zastosowania
  • Usuwanie zapachu pożaru i kwasu masłowego.
  • Stosowanie w używanych łodziach i używanych samolotach – podwyższa to ich wartość w przypadku odsprzedaży.
  • Vallovapor© z przyjemnością przygotuje dla Państwa ofertę preparatu do użycia w kontenerach i innych większych wnętrzach.