Schimmelbeseitigung Anwendungsbereiche

Produkty

ValloFog Domestic

ValloFog Domestic został opracowany, aby uwolnić wnętrza, przeważnie w prywatnych gospodarstwach domowych, od różnych szkodliwych wirusów, bakterii, zarodników pleśni i innych mikroorganizmów. „Myte” jest przy tym powietrze w pomieszczeniu a wszystkie powierzchnie są dekontaminowane. Produkt jest używany w postaci zimnej delikatnej mgiełki neutralizując przy tym na długi okres czasu wszystkie nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniach.
Więcej informacji
o produktach

ValloFog Industry

ValloFog Industry powoduje jednoczesną dekontaminację powietrza w pomieszczeniu oraz powierzchni znajdujących się w zamkniętych pomieszczeniach i został opracowany specjalnie dla dużych obszarów przemysłowych (np. zakładów, w których są produkowane artykuły spożywcze i hal magazynowych). Produkt stosowany jest w formie zimnej delikatnej mgiełki i usuwa wirusy, bakterie, zarodniki pleśni i inne mikroorganizmy, ale także nieprzyjemne zapachy.
Więcej informacji
o produktach

ValloSun

ValloSun stanowi formę dezynfekcji w postaci przecierania. Preparat nanoszony jest na bardzo często używane miejsca (np. klamki do drzwi, uchwyty okien, toalety). Wysoka koncentracja substancji czynnej powoduje efekt odporności i oferuje 100% ochronę przed wirusami, bakteriami, zarodnikami i mikroorganizmami.
Więcej informacji
o produktach

ValloMould

ValloMould został opracowany specjalnie do działania na powierzchniach w przypadku ostrego zaatakowania pleśnią i służy jednocześnie profilaktycznie w kombinacji z systemem ValloFog. Większa koncentracja substancji czynnej, w porównaniu do produktów ValloFog, powoduje dłuższy efekt działania. Produkt jest nanoszony bezpośrednio na zaatakowane miejsce przy pomocy ręcznego pistoletu rozpylającego.
Więcej informacji
o produktach

ValloSept

ValloSept jest środkiem dezynfekcyjnym do dezynfekcji w formie spryskiwania. Miejsca mogą być częściowo zwilżane sprayem. Przede wszystkim w gospodarstwach domowych jest dużo miejsc, gdzie można zastosować preparat. ValloSept jest używany ponadto jako uzupełnienie naszego rozpylania na zimno w celu obróbki dodatkowej powierzchni.
Więcej informacji
o produktach

ValloPacer

ValloPacer umożliwia rejestrację klimatu pomieszczenia. Przez okres od trzech do czterech tygodni mierzone są temperatura pomieszczenia, wilgotność, temperatura powierzchni oraz punkty rosy, które rzucają światło na wady budowlane, jak i wydajność wentylacji i ogrzewania.
Więcej informacji
o produktach

ValloRid

Preparat ValloRid wykorzystywany przez Vallovapor © zapobiega fizykalnemu efektowi akumulacji wilgoci (aż do tworzenia kropli) w chłodniejszych miejscach na ścianach z powodu przyczyn budowlanych lub uwarunkowanych technicznie. Materiał przekształca występującą wilgoć w stan gazowy i tym samym odprowadza wodę. Dalszym pozytywnym efektem ubocznym jest to, że na ścianach nie może się już tworzyć kapiąca para wodna / rosa. Dzięki temu nie jest już więcej możliwe przenoszenie się tą drogą bakterii. Więcej informacja o produktach.
Więcej informacji
o produktach

ValloCar

Preparat ValloCar wykorzystywany przez Vallovapor© został opracowany specjalnie do dezynfekcji wnętrza pojazdów. Obok czyszczenia powietrza w pomieszczeniu i powierzchni przez rozpylanie na zimno dezynfekowana jest także klimatyzacja oraz usuwane są zapachy z wnętrza i klimatyzacji.
Więcej informacji
o produktach

ValloBoat

ValloBoat został opracowany specjalnie do dezynfekcji pomieszczeń i powierzchni w obrębie łodzi. W związku z tym, że ceny jachtów są wysokie wymagane jest bezpieczeństwo w stosowaniu, aby nie doszło do uszkodzenia wysokowartościowych przetworzonych materiałów.
Więcej informacji
o produktach