Schimmelbeseitigung Anwendungsbereiche

Zostań partnerem

Ponieważ każdy przedsiębiorca realizuje własne cele, firma Vallovapor© oferuje różne drogi do osiągnięcia sukcesu:

Albo jesteście Państwo osobą zakładającą własną firmę, albo posiadacie już firmę, certyfikowany zakład partnerski.

Całkowicie według Państwa kompetencji, Państwa dotychczasowych doświadczeń i przyszłych wyobrażeń. Firma Vallovapor© jako solidny partner jest po Waszej stronie i umożliwia wyłączny dostęp do naszego portfolio innowacyjnych produktów i usług, które dadzą Państwu wartość dodatkową i znaczącą przewagę konkurencyjną w stosunku do innych zakładów w zakresie rekultywacji i usuwania pleśni. Skorzystajcie z naszych doświadczeń jako usługodawcy.


Działacie Państwo w branży budowlanej i chcielibyście zostać zakładem partnerskim?

Szukamy zakładów, którzy rozumieją swoje rzemiosło a przede wszystkim klientów. Dla różnych regionów w Niemczech szukamy rzemieślników, którzy rozpoznają rzeczywiste przyczyny tworzenia się pleśni i chcieliby poznać długotrwałe możliwości jej usuwania.


Certyfikujemy

Jesteście Państwo sami usługodawcami w zakresie usług sanitarnych, wykańczania wnętrz lub higieny? Chcielibyście rozszerzyć innowacyjnie swoją paletę produktów? Albo jesteście Państwo klientem przemysłowym i chcielibyście zaznajomić swój własny dział czyszczenia z metodą firmy Vallovapor© i wykorzystać produkty tej firmy dla siebie? Oferujemy specjalnie certyfikacje dla usługodawców i dużych przedsiębiorstw oraz dystrybucję naszej palety produktów.


Nie ma aplikacji bez certyfikacji

Zasada działania substancji czynnej, a także sposób jej użycia (delikatne rozpylanie na zimno) są czysto fizyczne i łatwe do zrozumienia. Wymaga to jednak doświadczonych techników aplikacyjnych, którzy będą wiedzieli zarówno jak zastosować indywidualnie różne grupy substancji czynnych, jak i oszacować różne formy użycia podczas rozpylania. Wiemy, że nasza metoda działa – ręczymy za to naszą nazwą. I chcemy bez przerw tę skuteczną metodę dalej z sukcesem i bez przerw kontynuować. Z tego powodu każdy użytkownik musi wcześniej koniecznie uzyskać certyfikację firmy Vallovapor©. Oferujemy indywidualne programy partnerskie, które są finansowo i operacyjnie łatwe do wdrożenia przez Państwa mały, bądź średniej wielkości zakład. Z przyjemnością doradzimy Państwu i znajdziemy razem indywidualne rozwiązanie – chcielibyśmy, abyście Państwo mogli z powodzeniem zastosować metodę firmy Vallovapor© w swoim przedsiębiorstwie.
 
Proszę się z nami skontaktować:
POLVAPOR Sp. z.o.o.

ul.Ostatnia 49,
60-102 Poznań

lub e-mailen na adres: info@vallovapor.pl

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem Tel.u: (+48) 60 24 18 480.

Biuro:

ul. Milczańska 48a/8
61-248 Poznań
Tel. (+48) 60 24 18 480

Biuro:

ul.Zajezierze 43a
82-400 Sztum
Tel (+48) 78 62 38 805Poszukiwany partner licencjonowany!
Firma Vallovapor© rozwija się w Europie i szuka partnerów licencyjnych na tworzenie dalszych lokalizacji w ramach Unii Europejskiej.

Zapewnijcie sobie Państwo wyłączne licencje krajowe na wprowadzanie na rynek usług i produktów firmy Vallovapor© i skorzystajcie z naszego sukcesu i naszych doświadczeń z Niemiec!


Poszukiwane przedstawicielstwa handlowe!
Firma Vallovapor© i jej zakłady partnerskie działają na terenie całych Niemiec.

Ponadto wprowadzamy na rynek produkty, dla których nie jest wymagana certyfikacja, i sprzedajemy osobom trzecim.

Jesteście Państwo przedstawicielstwem handlowym zajmującym się środkami czyszczącymi, dezynfekcyjnymi lub materiałami budowlanymi i chcielibyście się więcej dowiedzieć o naszych produktach?