Schimmelbeseitigung Anwendungsbereiche

ValloSept

ValloSept jest środkiem dezynfekcyjnym nowej generacji do spryskiwania, który nie zawiera żadnych agresywnych chemikaliów i tym samym, jak wszystkie produkty firmy Vallovapor©, nie stanowi zagrożenia ani dla ludzi, ani dla zwierząt.

ValloSept dezynfekuje powierzchnie i neutralizuje zapachy, jest bezwonny. Do tej pory nie są znane żadne reakcje alergiczne skóry lub błon śluzowych, nic nie wiadomo także o negatywnej tolerancji materiałowej.

ValloSept dezynfekuje bardzo skutecznie bakterie, zarazki, grzyby i zarodniki tylko dzięki swojej strukturze molekularnej. Dzięki swojej kationowej strukturze powierzchni eliminuje z efektywnością 99,9% wszystkie drobnoustroje. Dla innych organizmów jest jednakże całkowicie nieszkodliwy.

ValloSept może być stosowany we wszystkich dziedzinach życia, nawet w zamkniętych pomieszczeniach.

Polecamy ValloSept jako środek dezynfekujący dla gospodarstw domowych, ale także jako uzupełnienie naszego rozpylania na zimno w celu dezynfekcji miejsc, które podlegają częściowemu zużyciu.


Przykłady stosowania:

dezynfekcja powierzchni dla higienicznej czystości: półek, blatów, sprzętu, lodówek, tekstyliów itd.
działa przeciwko grzybom pleśniowym
usuwa nieprzyjemne zapachy: rozkładu, wydzielin zwierząt, dymu, spalenizny, potu itd.
Informacje dotyczące użytkowania:

ValloSept jest roztworem wodnym, stąd jest odpowiedni do wszystkich materiałów traktowanych na mokro. ValloSept spryskiwać zawsze w formie nierozcieńczonej i pozostawić na 5-10 minut, aby zaczął oddziaływać. Nie spłukiwać, ponieważ działanie na powierzchni utrzymuje się przez dłuższy czas. Nie stosować preparatu ValloSept razem z anionowymi środkami powierzchniowo czynnymi (np. środkami piorącymi).
 
ValloSept
bezpieczeństwo pracy i ocena ryzyka
  • ValloSept jest zarejestrowany w Federalnym Instytucie Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy pod numerem N-52471.
  • ValloSept jest zgłoszony w Federalnym Instytucie Oceny Ryzyka.