Schimmelbeseitigung Anwendungsbereiche

ValloSun

Do długotrwałej dezynfekcji przez przecieranie firma Vallovapor© stosuje ValloSun. Do delikatnej dezynfekcji przez przecieranie ValloSun może być używany w najróżniejszych dziedzinach. W porównaniu do wielu produktów bazujących na alkoholu charakteryzuje się on długotrwałym działaniem i chroni powierzchnie przez wyraźnie dłuższy okres czasu.

Dezynfekcja przez przecieranie służy redukcji zarazków (dezynfekcja) na powierzchniach, a tym samym jest formą dezynfekcji powierzchni, w czasie której środek dezynfekcyjny jest rozprowadzany przez przecieranie za pomocą odpowiednich przyborów czyszczących. Decydujące dla skuteczności dezynfekcji przez przecieranie jest prawidłowe dozowanie oraz wystarczająco długi czas oddziaływania środka dezynfekującego. Przed rozpoczęciem dezynfekcji przez przecieranie powinno się usunąć duże zanieczyszczenia przy pomocy domowych środków czystości.

ValloSun jest przeznaczony do długotrwałej dezynfekcji przez przecieranie i może być stosowany w najróżniejszych dziedzinach. Środek dezynfekcyjny bazuje na takiej samej technologii polimerowej jak inne środki dezynfekcyjne firmy Vallovapor© i uzupełnia się tym samym bardzo dobrze ze sposobem działania rozpylania na zimno preparatu ValloFog oraz także do dezynfekcji w formie spryskiwania przy pomocy preparatu ValloSept.

Vallovapor© stosuje ValloSun w kombinacji z rozpylaniem na zimno i sprzedaje preparat klientom prywatnym o komercyjnym.
 
ValloSun
bezpieczeństwo pracy i ocena ryzyka
  • ValloSun jest zarejestrowany w Federalnym Instytucie Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy pod numerem N-52472.
  • ValloSun jest zgłoszony w Federalnym Instytucie Oceny Ryzyka.